קיר צמחיה מלאכותית: כיצד לבחור בצורה מושלמת?

לקטלוג המלא שלנו, ייעוץ והזמנות השאירו פרטים או חייגו: 077-727-7921

אתם ממש, אבל ממש מוזמנים לשכוח מההתלבטויות בין גינה מלאכותית לבין גינה אמיתית. קיר צמחיה מלאכותית זו האופציה הטובה ביותר עבור עיצוב גינות לשנת 2020. יצא לכם בעבר להיתקל בצמחייה מטפסת ומלאכותית? תאווה לעיניים! נראה אמיתי לגמרי. 

ברור לכולנו, קיר צמחיה מלאכותית עושה את כל ההבדל בעיצוב הגינה. אתם יכולים לרכוש צמחיה מטפסת מלאכותית, שניתן לשלב על פרגודים מסוגים שונים, רצוי פרגוד עץ. יש שער עץ בגינה? גם עליו אפשר לשלב צמחייה מטפסת. פרגולה? רלוונטי גם כן. קיר צמחיה מלאכותית רוכשים לפי מידות אם רוצים, ככה שאתם יכולים להתאים לעצמכם את קיר החלומות תוך יום אחד. 

 

קיר צמחייה מטפסת ביום אחד – ייתכן?

כשרוכשים צמחייה מטפסת במשתלה, בדרך כלל יהיה עליכם להמתין תקופה די ארוכה עד שהצמחייה תתפוס את הנפח הרצוי ותכסה קיר שלם. קיר צמחיה מלאכותית? באותו יום אתם מקבלים בדיוק את מה שאם רוצים! התחזוקה? מינימלית עד כדי אפסית. 

אתם יכולים לשכוח מתיקוני טפטפות כל שני וחמישי, משירותי גנן מומלץ באזורכם, מהשקיה מרובה, מתחלופה של צמחים נובלים ועוד רבות. אין ספק, כשמדברים על צמחים מלאכותיים, בין אם קיר שלם או לא, מדברים בעיקר על יתרונות. החסרונות? אין ריח. 

 

אין ריח לצמחים? נו, אז מה זה שווה?

תוכלו לפתור את הסוגייה הזאת בעזרת תרסיסים שונים שניתן לרכוש בחנויות. אותם תרסיסים מספקים ריח די אותנטי של צמחייה אמיתית, מה שבהחלט מומלץ גם עבורכם. שבו לכם בגינה הפרטית, שתו כוס קפה ותהנו מהפסטוראליות המקיפה אתכם. 

אם עדיין לא יצא לכם להיתקל בצמחים מלאכותיים מכל מיני סוגים, כנראה שבתם ארצה לאחר טיול של יותר מ-20 שנים בחו"ל. נכון לשנת 2020, בהמון בתים ניתן להיתקל באדניות בהן יושבת צמחיה מלאכותית אלגנטית מאוד.

 

מדוע שנבחר בצמח מלאכותי לגינת הבית או המשרד?

אז מדוע כולם בוחרים בסוג הצמחייה הזה? קודם כל, ברור שצמחים מסוג זה אינם מצריכים תחזוקה ולא השקיה. מעבר לכך שצמחייה מלאכותית לא מצריכה גינון או השקיה, התחזוקה הכללית של צמחים אלו היא מאוד ידידותית ונוחה. 

לא מספיק שמאוד קל לנקות אותם, אתם גם יכולים לבחור בסוגים של צמחים אשר לא רואים עליהם בקלות אבק. על מה אנחנו מדברים? על צמחים בהירים. צמח מלאכותי בהיר אמנם צובר את אותה כמות האבק כמו שצובר כהה, אך הוא מצריך ממכם פחות ניגובי מטלית במשך השבוע. 

אדנית עם קוקטייל צמחים מרהיב בפינת ישיבה

אדנית עם קוקטיל במשרד (צילום: מנחם דקוריישן 2000).

 

צבעים בהירים נראית פחות מלוכלכים – כך גם עם צמחים

אם אתם בוחרים לשים צמחים מלאכותיים במרפסת הבית או על הגג, אין ספק שאתם תצטרכו להתעסק לא מעט עם ניגובים של אבק במשך השבוע, ככה שמומלץ יהיה לבחור צמחים מאוד בהירים. כמו לבן, כמובן. אם הלכתם על הז'אנר הלבן, יש בפניכם לא מעט אופציות. 

ישנם פרחים מלאכותיים לבנים, שנראים כאילו הם הרגע נקנו במשתלה ונשתלו אצלכם באדנית. ואם כבר השקעתם בצמחים מעוצבים, בהחלט כדאי לחשוב על תאורה נכונה לגינה. לא פעם, תאורה מקצועית יכולה לעשות את כל ההבדל, בין אם מדובר בגינת משרד או בגינה פרטית. 

זקוקים לייעוץ בנושאים של כדים לגינות, תאורה לגינה וסוגי צמחייה מלאכותית? אתם מוזמנים לפנות עוד היום לחברה ממנה ניתן לרכוש קיר צמחייה מטפסת מלאכותית. יעמדו לרשותכם אנשי צוות מומחים, איש איש בתחומם. בהצלחה, תשקיעו טיפה אהבה בגינה והיא תחזיר לכם המון שלווה בחזרה. בהצלחה, התהליך של עיצוב גינות הוא כיפי במיוחד, אז תהנו ממנו! 

צמחיה מלאכותית דקל
הזמינו צמחיה מלאכותית לכל מטרה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!