גינון מלאכותי – מה זה, איך עושים זאת וכמה זה עולה?

לקטלוג המלא שלנו, ייעוץ והזמנות השאירו פרטים או חייגו: 077-727-7921

אז מה זה בעצם גינון מלאכותי? בניגוד למה שאולי נדמה לחלק מהאנשים, גינה מלאכותית מצריכה גם השקעה. אמנם פחות מצמחים אמיתיים, אין ספק, אך עדיין, צמחים מלאכותיים יצריכו ממכם השקעה מסוימת, לפחות בחלק של ההקמה. 

מה כדאי לנו לדעת על גינון מלאכותי, צמחים מלאכותיים, גינה מלאכותית וכדומה? קודם כל, חשוב לדעת שחשבון המים שלכם יישאר נמוך אם תבחרו בעצים מלאכותיים. בעוד שצמחים אמיתיים יצריכו טפטפות שעובדות נון סטופ (במיוחד אם אתם בצד הדרומי של המבנה), צמחים מלאכותיים ממש לא ינפחו את חשבון המים שלכם. אתם מוזמנים לשכוח גם מתיקוני טפטפות, שבדרך כלל נוזלות יתר על המידה ועוד יותר מנפחות את חשבון המים שלכם.

 

גינון מלאכותי – יותר חסרונות או יתרונות? 

בשורה התחתונה, אין ספק שהיתרונות עולים על החסרונות כשמדברים על צמחייה מלאכותית. וכשמדברים על יתרונות שעולים על חסרונות, מדברים על כל הדרכים לגרום לצמחים מלאכותיים להיות אפילו יותר יפים ממה שהם. 

על מה אנחנו מדברים? על אבנים מעוצבות שניתן להניח בחצר המשרד והבית, על חלוקי נחל יפהפיים, צדפים ועוד. בין אם אתם בוחרים בצמחייה כזו או אחרת, אתם תמיד יכולים לגרום לה להיראות יותר יפה ממה שהיא. ולא רק בעזרת אבנים ואלמנטים עיצוביים שונים. גם באמצעות השילוב הנכון של הצמחים והצבעים, תוכלו לשדר נראות אלגנטית ואותנטית. 

גינון מלאכותי בבית

 

נשלב נכון צבעים וסוגי צמחייה מלאכותית 

בכדי להיות בטוחים שאתם הולכים על השילובים הנכונים של צבעים וצמחים מלאכותיים, תמיד יהיה כדאי להתייעץ עם מומחי גינון מלאכותי – החברה שמשווקת עבורכם את הגינה המלאכותית. אגב, כמובן שאותה חברה גם בדרך כלל תגיע בכדי למקם כל צמח (אלא אם כן, אתם מעדיפי לעשות זאת בעצמכם) אצלכם בבית או בגינה, במרפסת והגג. 

עכשיו, לגבי המחיר, מדובר ביתרון נוסף. צמחים מלאכותיים מבית דקוריישן 2000 מתחילים ממחירים של שקלים בודדים, בעוד שניתן תמיד לרכוש גם צמחים יקרים יותר, עצים מלאכותיים ועוד. למעשה, בעלות של 15 ₪ בממוצע, אתם יכולים לרכוש צמחים יפהפיים ממש, שאף אחד לא ינחש שהם לא אמיתיים. 

 

כמה יעלה לי עץ מלאכותי לגינה? 

רק אל תשכחו מדי פעם להעביר עליהם מטלית לחה, בכדי שהאבק לא יסתיר את הנראות האלגנטית שלהם. אם אתם רוצים להשקיע ממש, בעלות של 100 ₪ ומעלה תוכלו לרכוש עצי פרי מלאכותיים. אגב, כמובן שהמחיר של עצים מלאכותיים משתנה בהתאם לסוג העץ, לאיכות הייצור, לגודלו ועוד. 

לרוב, כשמדברים על איכות ייצור, למעשה מתכוונים לכך שניתן לייצר עצים מלאכותיים מחומרי גלם שונים. בעוד שצמחייה מלאכותית עשויה פלסטיק היא נפוצה למדי, במשרדים רבים ובבתים ניתן גם למצוא צמחים מלאכותיים עשויים חומרי גלם שונים (כמו למשל ניילון). 

 

המון אפשרויות לעיצוב הגינה עם צמח מלאכותי 

בין אם בחרתם בחומרי גלם כאלו או אחרים, בכל מקרה, גינון מלאכותי תמיד יהיה הרבה יותר קל מאשר גינון אמיתי. גינון מלאכותי לא יצריך הפיכה של האדמה, ערבובה בדשן, החלפת האדמה וכדומה. יחד עם זאת שהתחזוקה והאחזקה הן מעטות, חשוב לזכור כי ככל שתרצו לייפות את הגינה שלכם, כך ייפתחו בפניכם יותר אפשרויות. 

מעוניינים בצמחים מטפסים מלאכותיים? אחלה בחירה, בהחלט! אם יש לכם בחצר שער עץ או פרגולת אלומיניום (גם פרגולה עץ אפשרי), אתם לגמרי יכולים לשלב על אותם שערים ופרגולות צמחים מטפסים מלאכותיים. יופי של בחירה. זקוקים לייעוץ? מומלץ! צרו קשר עוד היום עם גננים לגינה מלאכותית וקבלו ייעוץ עיצובי אלגנטי. 

צמחיה מלאכותית דקל
הזמינו צמחיה מלאכותית לכל מטרה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!