צמחים ללובי הבניין: האם חברת אחזקה מספקת או צריך לקנות לבד

לקטלוג המלא שלנו, ייעוץ והזמנות השאירו פרטים או חייגו: 077-727-7921

מעוניינים לייפות את לובי הבניין? כדאי יהיה תמיד לבדוק עם חברת האחזקה שלכם, האם היא מספקת צמחייה מלאכותית שנראית אמיתית לגמרי? אם לא, כנראה יהיה עליכם לרכוש בעצמכם צמחים מלאכותיים ללובי הבניין.

אנחנו כאן בכדי לכוון אתכם בצורה הכי מדויקת, כיצד תייפו את לובי הבניין במינימום עלויות, מינימום התעסקות ומקסימום עיצוב? מאוד פשוט, אנחנו מדברים על אדניות גדולות (אפשר גם כדי חרס גדולים), שבתוכן ישנם צמחים מלאכותיים מסוגים שונים. מדוע לא צמחים אמיתיים בלובי הבניין? וואו, יש המון סיבות מדוע לא לשים צמחים אמיתיים בבניין.

 

עיצוב לובי של בניינים בעזרת צמחים

בואו נתחיל מזה שקודם כל, צמחים אמיתיים דורשים תחזוקה, לפעמים אפילו תחזוקה אינטנסיבית. בין אם אתם עומדים לשתול עץ קטן של תפוז סיני או צמח מסוג אחר, אתם עומדים בפני תחזוקה מתמדת של הצמח או העץ. 

הלכתם על צמחייה מלאכותית? חסכתם מעצמכם לא מעט תחזוקה, שבדרך כלל גם תעלה לכם כסף, כמובן. אז אם כך, אם באמת עדיף צמחים מלאכותיים בלובי הבניין, האם חברת האחזקה תספק את הצמחים האלו? טוב, כמובן שאין על כך תשובה אחת ברורה.

 

האם חברת אחזקה מספקת צמחים מלאכותיים לבניין?

בעוד שישנן חברות אחזקה שיספקו לכם שירותים נרחבים יותר, תמיד יהיו חברות אחזקה שיספקו לכם את מינימום השירות אותו החברה צריכה לספק. במילים אחרות, בדקו תמיד מראש את תכנית העבודה של חברת האחזקה. 

האם תכנית העבודה של חברת האחזקה כוללת אספקת צמחים מלאכותיים? האם לא? אלו דברים שחובה לקבל עליהם את התשובה מראש ולפני שאתם שוכרים את שירותי החברה. בכל מקרה, לידיעתכם, ישנן גם חברות אחזקת בניינים אשר מספקות צמחים מלאכותיים מכל הסוגים, כדי חרס לשתילת עצים ועוד. בין אם כך או כך, בדרך כלל התמחור יהיה בהתאם. במילים אחרות, כדאי לא לצפות לקבל שירות מאוד נרחב במינימום עלויות.

אדניות משולבות עם קוקטייל צמחים ונשפכים

ישנן גם חברות אחזקת בניינים אשר מספקות צמחים מלאכותיים מכל הסוגים. (צילום: דקוריישן 2000).

 

לרכוש צמחייה מלאכותית מחברת האחזקה או ממשתלה?

אם תרצו, תוכלו תמיד לרכוש בעצמכם פרחים מלאכותיים, צמחים מלאכותיים, עצי דמה וכל מה שבא לכם. רק זכרו דבר פשוט, סביר להניח שאתם תוכלו להוציא מחיר זול יותר על צמחייה מלאכותית מחברת האחזקה שלכם. 

אם תלכו למשתלה בכדי לרכוש צמח מלאכותי מכל סוג, סביר להניח שהוא יקר יותר מאשר אותו צמח שיימכר לכם דרך חברת האחזקה. כעת, לאחר שכיסינו את הנושא של מינימום עלויות ומקסימום עיצוב לובי של בניין עם צמחייה מלאכותית, בואו נעבור לעניין אחר:

 

מי נכנס לבניין שלכם?

בשורה התחתונה, אתם לא באמת יודעים מי נכנס לבניין שלכם בכל שעות היממה, ככה שחובה לקחת את זה בחשבון. כשאנשים זרים מגיעים לבניינים, הם לפעמים נוטים, ברוב חוצפתם, להשליך בדלי סיגריות לאדניות פרחים, מסטיקים, ניירות ומה לא. 

פרחים אמיתיים בלובי הבניין? יהיה קשה להם לשרוד התעללויות ותנאים כאלו. פרחים מלאכותיים? אין שום בעיה. אבל בכל מקרה, השתדלו לא ללכלך, כמובן. מה עוד מומלץ לקחת בחשבון לפני שמייפים ומעצבים את לובי הבניין? בואו נדבר על התנאים שצמחים אמיתיים צריכים.

לרוב, התנאים שיש בלובי של בניינים אינם מתאימים לגידול של צמחייה אמיתית. צמחים אמיתיים צריכים שמש, אוויר, רוחות וגם גשם. כמובן שאת אלו לא ניתן לספק להם בתוך לובי של בניין, מה שמשאיר לכם את הבחירה של צמחייה מלאכותית. אחלה בחירה חסכונית, מעוצבת ועם מינימום התעסקות. מדי פעם, אתם מוזמנים להעביר מטלית לחה על הצמחים המלאכותיים בלובי. לא יותר מזה. 

צמחיה מלאכותית דקל
הזמינו צמחיה מלאכותית לכל מטרה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!