צמחיה מלאכותית עמידה לשמש

לקטלוג המלא שלנו, ייעוץ והזמנות השאירו פרטים או חייגו: 077-727-7921

עמידות בשמש ובתנאי אקלים קיצוניים של חום הן תכונות בולטות של צמחיה מלאכותית. למעשה, זו אחת הסיבות המרכזיות לכך שרבים מעדיפים צמחיה מלאכותית על פני צמחיה טבעית. אם מביאים בחשבון את היתרונות האלה ומתייחסים אל האופן שבו הם משפיעים על חלל הפנים, מבינים את סוד ההצלחה של צמחיה מלאכותית.

 

ישראל דורשת: צמחיה מלאכותית

צמחיה מלאכותית עמידה בשמש חשובה במיוחד בישראל. בגלל שישראל היא מדינה חמה עם אקלים ים תיכוני, יש בה שמש קופחת כמעט לכל אורך השנה.

יתרה על כך, יש תקופות ואזורים שבהם כמעט בלתי אפשרי לגדל צמחיה אמיתית. כאן נכנס לתמונה הערך המוסף של צמחיה מלאכותית והאופן שבו ניתן לנצל אותה.

 

היתרונות של צמחיה מלאכותית

צמחיה מלאכותית עמידה בשמש מתאימה לכל מקום ולכל זמן. אפשר לשלב אותה בקלות רבה בחלל הפנים של הבית, המשרד או בית העסק ולשדרג בעזרתה את הכניסה לחנות או לעמדת הקבלה.

מיד אחרי שמציבים את הצמח בכניסה, משפרים את הרושם הראשוני שאותו מקבלים הלקוחות או העובדים.

צמחיה מלאכותית עדיפה על צמחיה טבעית גם בגלל שהיא נראית נהדר ללא קשר לתחזוקה. זו צמחיה שלא דורשת כמובן שום סוג של השקיה, הדברה או דישון.

כאשר משלבים אותה בחלל הפנים או החוץ, מבטלים לגמרי את התלות בתחזוקה יום יומית – אבל בלי לוותר על המראה המלבב.

חוץ מזה, צמחיה מלאכותית מתאימה מטבע הדברים גם עבור חלל החוץ. מהרגע שבו יודעים שהצמחייה עמידה בשמש, כבר לא צריך לחשוש לשלב אותה במקום או לצד הצמחייה הטבעית הקיימת.

זה הופך פתרון כזה לאידיאלי עבור חצר, גינה, מרפסת, גג או המרחב הציבורי.

 

איך בוחרים צמחיה מלאכותית עמידה בשמש?

חשוב מאוד לבחור צמחיה מלאכותית שתחזיק מעמד לאורך שנים רבות ותיראה טוב גם בלי מאמץ מצד הלקוחות.

את הבחירה הזו אפשר לבסס על פרמטרים כמו סוג חומרי הגלם שבהם השתמשו על מנת לייצר את הצמח, המלצות שיש עליו מצד לקוחות קודמים וכמובן מחיר.

סוג הצמחיה טווחי מחירים
עץ פיקוס עמיד לשמש ₪380-500 
מעמד קיר ירוק 32 צמחים ₪700 
עץ דקל ננסי ₪500-600 
שלישיית במבוקים עמידים לשמש ₪100-300 

 

בנוסף, כדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע ולהבין מהם לגבי היתרונות של סוגי צמחיה מסוימים לעומת אחרים. על בסיס המלצות של בעלי מקצוע, קל יותר ליהנות מהיתרונות הפונקציונאליים של הצמח המלאכותי ולשלב אותם עם יתרונות אסתטיים. 

בסופו של דבר, זה מה שגורם לצמחיה להפוך לחלק חשוב בעיצוב חלל הפנים או החוץ.

צמחיה מלאכותית דקל
הזמינו צמחיה מלאכותית לכל מטרה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!