סיבות לעיצוב מקום עם צמחייה מלאכותית

לקטלוג המלא שלנו, ייעוץ והזמנות השאירו פרטים או חייגו: 077-727-7921

עומדים לשפץ את הגינה? אולי לעצבה מחדש? בין אם כך או כך, הכנו לכם רשימת יתרונות שבצמחייה מלאכותית. אתם מוזמנים להכיר את כל מה שטוב בצמחייה מסוג זה, כולל היתרונות שבתחזוקה הקלה. אז כיצד נעצב את הגג, החצר, או את המרפסת? 

אם תתייעצו עם מעצבי פנים ומשקמי גינות, הם תמיד יגידו לכם שיש יתרונות רבים בצמחייה מלאכותית, כולל תחזוקה מעטה ופשוטה. אם צמחים אמיתיים יצריכו ממכם טיפול ומתן תשומת לב, הרי ששתילת צמחייה מלאכותית לא תצריך ממכם המון מאמץ. מעבר לכך שצמחייה מלאכותית מצריכה ממכם פחות תחזוקה, אין ספק שהיא גן זולה יותר. 

 

כמה יעלה לי ביקור במשתלה? האם עציצים אמיתיים יקרים? 

ניסיתם לבקר במשתלה לאחרונה? כל ביקור במשתלה יעלה לכם בכמה מאות שקלים, בין אם אתם צריכים פרחים, אדמה, קומפוסט או כל דבר אחר. נכון, כשרוכשים שתיל בודד, המחיר אף פעם לא גבוה מדי. העניין הוא, שבכל פעם שאנשים נכנסים למשתלה, הם לעולם לא יוצאים ממנה רק עם שתיל אחד. 

לכן, הביקור במשתלה בדרך כלל יהיה יקר. צמחיה מלאכותית? אתם מוזמנים לרכוש במקומות שונים, אפילו באיקאה, כשאתם מטיילים שם. צמחייה מלאכותית אמנם תהיה זולה יותר מצמחייה רגילה, אך זהו אינו היתרון היחיד שבצמחייה מסוג זה. על מה אנחנו מדברים? על מזיקים שונים. 

משרד עם צמחיה מלאכותית

 

על צמחיים מלאכותיים לא קיימים מזיקים ויתושים 

שימו לב, בעוד שצמחייה אמיתית מושכת יתושים ומזיקים שונים, מלאכותית בחיים לא תמשוך אליה כל מיני ברחשים שונים. ניסיתם פעם להשאיר בבית אדנית ספוגה במים עם עציץ? לרוב, יתושים כבר ידאגו להתיישב באדנית הזאת. 

אתם מוזמנים להימנע מכך, במיוחד בהתחשב בעובדה שמזיקים אלו גם עלולים לשאת מחלות על גופם, משהו שאף אחד מאינו לא רוצה להיתקל בו, במיוחד לאחר חורף 2020, שהביא אתו גם את נגיף הקורונה. אילו עוד סיבות יש למקם בבי צמחייה מלאכותית? חשבון המים שלכם! 

 

עלויות חשבון המים מתקזזות עם שתילים מלאכותיים 

אתם לא צריכים להשקות את העציצים, ככה שאתם מוזמנים לשכוח מתפיחה של חשבון המים שלכם. שימו לב כמה יתרונות כבר מנינו בצמחייה מלאכותית, אבל אפילו עוד לא התחלנו. מה עוד נציין? בואו נדבר על כך ששתילים רבים ועציצים הם עונתיים. 

מה זה אומר? זה אומר שאם אתם שותלים חלק מהעציצים בחורף, בקיץ הם כבר ינבלו (ולהיפך). 

צמחייה מלאכותית? מתאימה לכל השנה! מעבר לכך שהצמחייה המלאכותית מתאימה לכל השנה, אתם צריכים סך הכול לנקות אותה והיא נראית תמיד ייעודית לאותם הימים ומתאימה להם. במילים אחרות ופשוטות יותר, אם למשל "אמנון ותמר" ייראו ממש גרוע לקראת הקיץ (כשהם אמיתיים), אז אמנון ותמר מלאכותיים ייראו נפלא במהלך כל השנה. 

 

מה צריך ממני צמח מלאכותי בפועל?

כל מה שהם יצריכו מכם, זה פשוט לקיחת מטלית לחה וניגוב עלי העציץ המלאכותי. תוך שניות, העציץ החדש לגמרי! חשוב לזכור כי מעבר ליתרונות האלו שציינו כאן למעלה, היתרון הכי חשוב בצמחייה מלאכותית הוא הנושא של העלות שלו. בכל מקרה, תמיד צמחים מלאכותיים יהיו הרבה יותר זולים מצמחייה רגילה. אז במה תבחרו? 

אנחנו אישית ממליצים על שתילים מאלכותיים, אך כמובן שאיש ואישה יבחרו את הצמחייה שלהם בביתם. אם אתם זקוקים לייעוץ, אתם בהחלט יכולים לפנות לחברות שונות המספקות לכם את אותו הייעוץ לפני שיפוץ דירות, עיצוב דירות, עיצוב פנים ועוד. בהצלחה, תנו לבית שלכם את ה-TOUCH  העיצובי שהוא זקוק לו!

צמחיה מלאכותית דקל
הזמינו צמחיה מלאכותית לכל מטרה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!