עיצוב פנים משרד ביתי

לקטלוג המלא שלנו, ייעוץ והזמנות השאירו פרטים או חייגו: 077-727-7921

אם מישהו מספר לכם שהוא הצליח לשפץ ולעצב את המשרד בסכומים ידידותיים במיוחד, יכול להיות שהוא לא שיקר לכם. אנחנו מזמינים אתכם להכיר מספר דגשים שיסייעו לכם לחסוך כסף על עיצוב המשרד והמשרד הביתי. הנה כל מה שצריך לדעת. 

אין ספק, תהליכי שיפוץ ועיצוב הם תהליכים מורכבים למדי. לרוב, התהליכים האלו יכללו כל מיני מקרים מפתיעים אשר יצריכו ממכם הוצאה כספית נוספת (מעבר למה שתכננתם).

אבל אם אתם מסתייעים באנשי מקצוע רציניים, כנראה שכל התהליך יצלח בצורה הרבה יותר טובה.

ומאחר שכולנו גם חושבים בדרך כלל מהכיס, כמובן שיהיה חשוב לצלוח את התהליך בתקציבים אטרקטיביים. אם כך, בואו נדבר לרגע על עיצוב המשרד בעזרת צמחייה מלאכותית מסוגים שונים. הנה כל מה שצריך לדעת על עיצוב משרד ביתי.

 

עיצוב משרד ביתי עם צמחיה מלאכותית יוקרתית או כפרית 

כנראה שאין עיצוב משרדים יותר משתלם מאשר השיטה של עיצוב המשרד עם צמחיה מלאכותית. צמחיה מלאכותית למשרדים מגיעה במגוון סוגים, גדלים ואיכויות.

בעוד שחלק מהעציצים המלאכותיים יגיעו בגובה נמוך, תוכלו גם לרכוש עצים מלאכותיים גדולים ומרשימים. 

מעבר לגודל ולמידות הצמחים המלאכותיים, מומלץ גם לדעת דבר או שניים לגבי איכויות החומרים (חומרי הגלם מהם עשויים הצמחים). לרוב, עציצים מלאכותיים למשרדים יהיו עשויים מחומרי גלם כמו ניילון ופלסטיק.

יחד עם זאת, ניתן גם לרכוש צמחיה יוקרתית מלאכותית עם עלים עשויים משי.

עיצוב משרד ביתי

נראה שאין עיצוב משרדים יותר משתלם מאשר השיטה של עיצוב המשרד עם צמחיה מלאכותית.

 

מה אני צריך לדעת בכדי לעצב את המשרד הביתי שלי 

משרדים ביתיים כמו משרדים רגילים, צריכים לשדר את המסר העסקי הנכון. בין אם אתם מקבלים לקוחות וקולגות בבית או לא, בכל מקרה אנחנו נמליץ לכם על אפיון נכון של המשרד במהלך עיצובו.

בשורה התחתונה, אתם צריכים לעבוד שם ולהנות מאווירה מקצועית נכונה. 

אם אפשר, יהיה כדאי אפילו למתג את המשרד. בימינו אתם תצטרכו לשווק את המשרד גם בפלטפורמות החברתיות השונות, ככה שכדאי שהוא יהיה פוטוגני.

וכשמדברים על משרדים ביתיים שמצטלמים טוב, מדברים כמובן גם על תמונות ושאר אלמנטים עיצוביים שניתן לתלות על הקירות במשרד. 

עיצוב משרד ביתי

בין אם אתם מקבלים לקוחות וקולגות בבית או לא, בכל מקרה אנחנו נמליץ לכם על אפיון נכון של המשרד במהלך עיצובו.

 

אלמנטים עיצוביים לעיטור קירות המשרד הביתי 

אם תרצו, תוכלו גם לתלות שטיחים מקיר לקיר על הקירות, שזה אלמנט עיצובי ייחודי מאוד. ואם כבר דיברנו על שטיחים, אוטומטית הזכרנו אווירה משרדית חמימה.

וכשמישהו מדבר על אווירה חמימה במשרד, באותה הנשימה גם מזכירים פרקטים. 

התקנת פרקט במשרד בימינו לא חייבת להיות סיפור מאוד יקר. למעשה, תוכלו להתקין פרקט במשרד בסכומים של החל מאלפים בודדים של שקלים.

אם תרצו, תוכלו להתקין גם פרקטים עמידים בפני חדירת מים. וכמובן, אולי הכי חשוב, הצבעים שבהם תבחרו בכדי לצבוע את המשרד. 

 

הצבעים שבהם תבחרו לצבוע את המשרד הביתי חשובים 

יהיה כדאי להשקיע מחשבה בצבעי המשרד, בין אם אתם אנשים של צבעים כהים או צבעים בהירים. בסופו של יום, חשוב להבין שהאווירה במשרד תשפיע ותשליך עמוקות על התפוקה המקצועית שלכם. אם תשכילו לעצב את המשרד נכון, אתם תוכלו להנות מאווירה עסקית שגורמת לכם לעבוד ולייצר פרנסה. 

כשהאווירה במשרד משודרגת, אתם נהנים יותר להגיע למשרד. כן, גם כשהמשרד בבית. מי שעובד מהבית, יודע עד כמה קשה לפעמים להילחם עם המוטיבציה. אתם בבית ויש לכם את כל הסיבות לא לעבוד. אם כך, יהיה כדאי לייצר חלל נפרד לחלוטין שמשמש עבורכם משרד ביתי. תפרידו אותו לגמרי מהבית. אם יש צורך, תתקינו אפילו דלת אקוסטית למניעת זליגת רעשים פנימה למשרד. 

צמחיה מלאכותית דקל
הזמינו צמחיה מלאכותית לכל מטרה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!