כמה עולה צמחיה מלאכותית – המחירון המלא

לקטלוג המלא שלנו, ייעוץ והזמנות השאירו פרטים או חייגו: 077-727-7921

מחפשים אחר מחירון מומלץ לפתרונות גינון מלאכותי? הכנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת, רגע לפני שמעבירים את כרטיס הוויזה. אילו צמחים מלאכותיים נחשבים הכי יקרים ולמה? אילו פרחים מלאכותיים ניתן לרכוש במינימום עלויות? כל המידע כאן. 

מחפשים אחר מחירים מומלצים לצמחים מלאכותיים? הכנו עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת. מחירים לצמחים מלאכותיים, לעצים מלאכותיים, פרחים ועוד. מעבר למחירים של צמחייה מלאכותית, שהם חשובים ביותר, חשוב יהיה גם לדעת באילו סוגים של צמחים אתם בוחרים. האם יהיו כאלו שנחשבים איכותיים יותר על פני אחרים? בוודאי!

 

מחירי צמחייה מלאכותית – כל מה שאתם צריכים לדעת

בחיים, כמו בחיים, המחירים של מוצרים נקבעים בהתאם לאיכויות שונות של חומרי גלם. כך יוצא, שאם תבדקו את מגוון המחירים של צמחים מטפסים, הוא בהחלט יהיה מגוון. תוכלו לרכוש עציצים מלאכותיים מסוגים שונים, כאשר המחירים ינועו בטווחים של 100 ₪ ועד 600 ₪ (לפעמים גם יותר). 

אם תרצו לרכוש עץ פלסטיק מלאכותי, תוכלו לעשות זאת בעלות של 200 ₪, לפעמים גם 300 ₪ ומעלה. למשל, אם תרצו לרכוש פיקוס מלאכותי לגינת הבית או לחצר המשרד, קחו בחשבון שלפעמים מייצרים עצי פיקוס מלאכותיים בעזרת עלי משי, מה שמייקר את תהליך הייצור.

שדרת פיקוסים כנוי למשרד

המחירים של מוצרים נקבעים בהתאם לאיכויות שונות של חומרי גלם. (צילום: דקוריישן 2000).

 

כמה יעלה לי עץ פיקוס מלאכותי עם עלי משי?

רוצים עץ פיקוס מלאכותי עם עלי משי? לרוב, תוכלו לאתר עצים מסוגים אלו בעלויות של 400 ₪ ועד 450 ₪ (לפעמים יותר, תלוי במשווק). בנקודה זו, חשוב לציין כי את המחירים הטובים ביותר עבור צמחיה מלאכותית, תוכלו למצוא אך ורק דרך חברת דקוריישן – כל פתרונות הגינון המלאכותי תחת קורת גג אחת ובפריסה ארצית. 

עוד דרך חברת דקוריישן, תוכלו למצוא גם עצים מעוצבים בצורה של כדורים (עלות ממוצעת של 250 ₪), עץ צפצפה מלאכותי ועוד. אגב, עץ צפצפה נחשב יחסית יקר, ככה שתוכלו לרכשו בעלות של 600 ₪ (לפעמים יותר גם). בכל מקרה, רכישת עץ מלאכותי תמיד תהיה זולה יותר מאשר רכישת עץ אמיתי.

 

מה עוד חוץ מעצים מלאכותיים? כמה יעלה לי פרח מלאכותי?

אם לרגע נשים בצד את העצים, יהיו בפניכם אפשרויות רבות ונוספות, כמו למשל פרחים מפלסטיק. תוכלו גם לבחור פרחי סיליקון, שיהיו בדרך כלל יותר יקרים מאשר אלו העשויים פלסטיק. באופן כללי, חברת דקוריישן לא ממליצה לשלם יותר מ25 ₪ – 50 ₪ עבור פרח מלאכותי (בממוצע). 

מחפשים סוקולנט מלאכותי? גם כאן, ההמלצה היא לא לשלם יותר מ-100 ₪ בממוצע עבור סוקולנט מלאכותי. אם תרצו לעטר ולעצב את הבית בתקציבים נמוכים יותר, תוכלו לרכוש עציצי אלוקסיה, כאשר אלוקסיה בדרך כלל יעלה לכם 60 ₪ בממוצע. 

 

גינה מפוארת במחירים נמוכים

ואם כבר מדברים על תפארת בגינה, מדברים על שיחים מלאכותיים. שיח מלאכותי נע בטווחי מחירים של 50 ₪ ועד 250 ₪ בממוצע. אגב, ישנם גם שיחים מלאכותיים שלא עולים יקר יותר מאשר 40 ₪, ככה שהכול תלוי בבחירה שלכם. 

בכל מקרה, ביקור במשתלה תמיד יעלה לכם יותר. והעניין הוא שצמחים אמיתיים, לא רק שהם יקרים יותר, הם הרבה יותר תובעניים מבחינת התחזוקה שהם מצריכים.

צמחייה מלאכותית סך הכול מצריכה ניקוי אבק בעזרת מטלית, פעם פעמיים בשבוע. זקוקים לייעוץ? חברת דקוריישן מעמידה בפניכם צוות של מומחי עיצוב גינות בעזרת צמחים מלאכותיים. בהצלחה, אתם הולכים לעצב גינה במינימום עלויות. 

צמחיה מלאכותית דקל
הזמינו צמחיה מלאכותית לכל מטרה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!