גווני פסטל – לעצב את הבית בגווני פסטל רכים ליצירת אור ומרחב

לקטלוג המלא שלנו, ייעוץ והזמנות השאירו פרטים או חייגו: 077-727-7921

לצבעי פסטל יש תכונה של הענקת רוגע ונינוחות במקום בו הם נמצאים.

במידה ומשלבים אותם במסגרת עיצוב הבית, הם יכולים לתרום המון חן וסגנון למראה העיצוב הכללי.

ככלל, ניתן לראות כי צבעי פסטל קיימים גם בחללים מעוצבים אחרים, כגון: במשרדים, בחנויות שונות ועוד.

מלבד הסגנון הייחודי המתקבל משימוש בצבעים אלה, המראה המתקבל באמצעותם עשוי להעניק אור ומרחב לחלל המעוצב. 

 

טיפים לשימוש בצבעי פסטל

בכדי להשתמש בצבעי פסטל במהלך עיצוב הבית, באופן כזה שהם יתרמו למראה הכללי, ניתן להיעזר בכמה טיפים:

  • בסלון ו/או בפינת האוכל ניתן לצבוע את אחד הקירות (או יותר) בצבע פסטל מרגיע, כגון: ירקרק. בנוסף, ניתן לתלות וילון בגוון בהיר, שיעניק תחושת רוגע וישלים את העיצוב של הסלון/ פינת האוכל. 
  • בחדרי השינה ניתן גם לצבוע קיר בצבע פסטל, שיקנה אווירת רוגע ושלווה ובנוסף, יעניק אווירה נינוחה לחדר. מעבר לכך, ניתן להשתמש במצעים בצבעי פסטל והדבר יכול להתאים הן לחדרי ילדים והן לחדר שינה, המיועד להורים. 
  • ניתן לצבוע קיר אחד בצבע פסטל מסוים אך ניתן גם לצבוע כמה קירות באזור מסוים בבית, כך שיתקבל מרחב גדול ואווירה נעימה בחלל המעוצב. 
  • מלבד שימוש בצבע פסטל לצביעת קיר הבית, ניתן להשתמש גם בטפט בגוון פסטל מסוים ועם דוגמא או טקסטורה ייחודית, שתתאים לעיצוב. 
  • מלבד חדרי הבית, שימוש בצבעי פסטל יכול להתאים גם לאזורים נוספים בבית, כגון: אזור המקלחת והשירותים.  
  • דרך נוספת לעיצוב הבית באמצעות גווני פסטל מתאפשרת ע"י שימוש ברהיטי עץ שונים. על אף שמקובל לעצב בתים וחללים שונים באמצעות ריהוט עץ בגוונים כהים, כיום, ניתן להבחין בעיצובי בתים הכוללים שימוש בארונות אמבטיה ובארונות מטבח בגווני פסטל בהירים. גם אלמנטים נוספים, כגון, שידות ושולחנות כתיבה, בצבעי פסטל בהירים, ניתן למצוא כאלמנטים דומיננטיים בעיצובי בתים שונים.  
  • צבעי פסטל יכולים להיות משולבים גם בריהוט המיועד לסלון או לפינת אוכל, כגון: ספה בגוון פסטל בהיר. באופן זה, המרחב והאור שיתקבלו כתוצאה משילוב הצבעים הבהירים עשויים לגדול ולתרום מאוד למראה הכללי של הסלון /פינת האוכל. בנוסף לכך, הוספה של עציצים מלאכותיים או של צמחייה מלאכותית בחלל המעוצב, עשויה להשלים את המראה המתקבל יחד עם האלמנטים בגווני פסטל וליצור אווירה נעימה ומרגיעה. 
  • בנוסף, ניתן להוסיף מוצרי חשמל ואלמנטים נוספים בגווני פסטל, כגון: קומקום חשמלי במטבח, או גופי תאורה. 

עיצוב הבית בגווני פסטל

 

לסיכום

על אף שמקובל בד"כ להשתמש בצבעים בגוונים כהים, למטרת עיצוב בתים וחללים שונים, כיום, ניכר כי צבעי פסטל מהווים חלק בלתי נפרד מהעיצוב של בתים.

שימוש ברהיטים ובאלמנטים שונים בגווני פסטל עשוי לתרום ליצירת אור ומרחב בחלל הבית המעוצב ובנוסף על כך, גם להשריית רוגע ואווירה נעימה באזורי הבית בהם נעשה שימוש בגוונים אלה.  

צמחיה מלאכותית דקל
הזמינו צמחיה מלאכותית לכל מטרה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!