צמחיה מלאכותית בזול: היכן ניתן להשיג

לקטלוג המלא שלנו, ייעוץ והזמנות השאירו פרטים או חייגו: 077-727-7921

כמה פעמים ניסיתם להפוך בסוגיית השיפוץ בבית או בגינה שלכם, אך פשוט לא הצלחתם למצוא פתרון שישביע את רצונכם? הרבה מאד פעמים הבעיה לא נעוצה דוקא בהעדר הרעיונות, אלא בדיוק להיפך – יש כל כך הרבה אפשרויות ומקורות השראה, כמו גם חשיבה על ההתאמה המושלמת של כל רעיון וסגנון לעיצוב הקיים בבית, אך הבעיה הנפוצה ביותר טמונה בכלל במקום אחר, והוא, באופן לא מפתיע, הנושא הכלכלי.

 

חשיבות השינוי

בפועל כיום, משקי בית רבים מוותרים לחלוטין על השקעה בעיצוב או בשיפוץ הבית מחדש כך שיוכלו להפיק ממנו הנאה רבה יותר בטווח הארוך, וחבל שכך – שכן לא רק שהבית אינו זוכה במצב כזה ליחס המתאים לו ורמת התחזוקה שלו יורדת עם השנים (על אף שעדיין מתבצעות כמובן פעולות קריטיות לתיקון ומניעת נזקים), אלא גם בני הבית סובלים מכך: בית שאינו מעוצב בהתאם לצרכים ולרצונות של המתגוררים בו ישפיע על מצב רוחם בשלב כזה או אחר, ושביעות רצונם הכוללת תהיה נמוכה ותמשיך להטריד שוב ושוב – גם אם הם לא יידעו להגיד זאת באופן מפורש.

 

חשיבותו של שיפוץ לבני הבית כמשפחה מגוונת

הבית הוא הפינה השקט אליה אנו אמורים לחזור בסוף היום ולהרגיש שלווים ומוגנים. זהו המקום לחלום וגם להגשים חלומות, להיות אתם בלי מחסומים ופשוט להרגיש נינוחים – אחרת, השגרה תיעשה קשה יותר והדבר ישפיע על כל יושבי הבית, כמו גם על הדינמיקה ביניהם. כדי לתקן זאת, דרושה מחשבה על רעיונות יצירתיים שיובילו לפתרון מעשי ואמיתי, כזה שיספק את כל יושבי הבית ובפרט את מי שהיה המעוניין בשיפוץ או בשינוי מלכתחילה. למרבה המזל, יש פתרון כזה – והוא מגיע במעטפת שעשויה להפתיע אתכם במבט ראשון: קוראים לו צמחיה מלאכותית.

 

צמחיה מלכותית, אצלי בבית?

תתפלאו לגלות כי צמחיה מלאכותית הופכת ליותר ויותר פופולרית בשנים האחרונות, וזאת בעיקר בשל העובדה שכיום קשה מאד לדעת האם מדובר בצמחיה חיה או לא. בזכות שיטות ייצור איכותיות ועדכניות למאה ה- 21, מדובר למעשה על טרנד לוהט בעולם העיצוב – שאם להודות על האמת, נראה כי הוא אינו עומד לעזוב אותנו בקרוב.

שילוב צמחיה מלאכותית יכול להוות את חלק הארי בגימורים שלאחר תהליך שיפוץ בבית, או לחלופין היא יכולה להחליף את השיפוץ היקר לחלוטין – בעזרת "מגע קסם" של כמה עציצים מרשימים ובעלי נוכחות בחלל. ברקע לכל אלה, ישנו כמובן היתרון המובהק שעל פיו תצאו עם צמחיה מלאכותית בזול (הרבה) יותר מאשר במקרים של צמחיה חיה.

צמחיה מלאכותית בבית

 

איך לשלב את הצמחיה המלאכותית עם השיפוץ על הצד הטוב ביותר?

ראשית כדאי לחכות שהשיפוץ יסתיים, ורק אחריו לתכנן את המשך העיצוב בעזרת הצמחים; עם כל הכבוד לתכניות ולחזון שאתם רואים אפילו במדויק לנגד עיניכם לפני השיפוץ, אין טוב ממראה עיניים וכמה שיותר סמוך לרכישה, כך מוטב. זכרו להתאים את העציצים החדשים לצבעים, לסגנון ולאווירה הכוללת השורה מעכשיו בבית – אך עם זאת זכרו שלא כדאי להעמיס יתר על המידה, ולהתאים את העציצים בטוב טעם לחלל החדש.

 

איפה ניתן למצוא צמחיה מלאכותית בזול?

ראשית חשוב לקחת בחשבון כי בשונה ממה שהיה מקובל לחשוב עד לא מזמן, כיום צמחיה מלאכותית בזול אינה חייבת להיות פחות איכותית מעציצי צמחיה מלאכותית שמחיריהם גבוהים יותר – בדיוק בשל אותן טכנולוגיות ייצור חדשניות שעליהן דובר קודם. אך עם זאת, עדיין כדאי לזכור כי לא כל מקום המציע צמחיה מלאכותית בזול אכן יעמוד בתקני האיכות המחמירים כפי שעושים בתי המכירות הבוטיק מהתחום.

לכן כדי להבטיח שתהיו בידיים טובות, עליכם לפנות למקומות ייעודיים העוסקים אך ורק במכירה ועיצוב של עציצי צמחיה מלאכותית, כדי שתקבלו את כל הידע הרלוונטי אודות חומרי הגלם, שיטות הייצור והעיצוב וכמובן ההתאמה המושלמת לבית שלכם.

אחד מאותם בתי מכירות, שנכון להיום עדיין ישנם בודדים כמותם בארץ – הוא מתחם דקוריישן 2000 בממוקם במושב רינתיה (קרוב לשדה התעופה). מלבד אנשי צוות מקצועיים ויחס אישי הניתן במקום לכל לקוח, תוכלו ליהנות ממבחר ענק של עציצי צמחיה מלאכותית בזול, מכל הסוגים והעיצובים ובאיכות הגבוהה ביורת שניתן לבקש.

צמחיה מלאכותית דקל
הזמינו צמחיה מלאכותית לכל מטרה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!