יותר מ-6 יתרונות לצמחייה מלאכותית: כל המידע

לקטלוג המלא שלנו, ייעוץ והזמנות השאירו פרטים או חייגו: 077-727-7921

ברור לכולנו שאם רוצים לחסוך בעלויות של אחזקת צמחייה אמיתית, אנחנו נצטרך לבחור בצמחייה מלאכותית. אך חוץ מעלויות זולות יותר, אילו עוד יתרונות יש בשתילים מלאכותיים, עצים מלאכותיים ופרחים? כל המידע לפניכם. 

אז במה נבחר, בשתילים אמיתיים ועצי פרי? אולי בשיחים אמיתיים? אולי בכלל צמחייה מלאכותית שנראית ממש אמיתית? אין ספק, הבחירה יכולה לבלבל את כולנו, במיוחד אם אנחנו לקראת שיפוץ נרחב של הבית, מה שבדרך כלל יצריך מהמשפצים המון חשיבה וארגון, תכנון ומתן תשומת לב לפרטים קטנים. בואו נחסוך מעצמנו לפחות את העניין של הצמחייה בבית, ככה שלא נצטרך להשקיע בצמחייה הביתית כספים רבים, זמן ואנרגיה. 

 

על מה אנחנו מדברים? כיצד נחסוך כספים בעיצוב הבית? 

אנחנו כמובן מדברים על צמחייה מלאכותית, כמובן. אחד היתרונות הבולטים ביותר בסוג הצמחייה הזו, הוא העניין של היעדרות המזיקים השונים. אתם מוזמנים לשכוח מכל מיני יתושים שמתיישבים על השיחים שלכם ועל אדמה רטובה, היות ויש לכם בבית צמחייה שאמנם היא דמה, אך נראית אמיתית לגמרי. אז היתרון הראשון? אין מזיקים בבית! 

למזיקים אין שום סיבה להתיישב על עציצי דמה, היות ועציצים אלו לא יהיו לחים ולא יהוו עבורם בית גידול להטלת ביצים. נדלג הלאה בקלילות ליתרון הבא? יתרון מס 2 עמידות הצמחייה. צמחים מלאכותיים הרבה יותר עמידים לאורך השנים, ככה שאתם לא תצטרכו להחליפם כל תקופה. 

פיקוס ירוק גבוה

 

כל כמה זמן עלינו להחליף שתילים אמיתיים בבית? כל חודש? 

לידיעתכם, צמחייה דורשת החלפה בדרך כלל כשהעונות מתחלפות, מה שמוביל אותנו ליתרון הבא של צמחייה מלאכותית, יתרון מספר 3: רב עונתי לחלוטין. שתילים מלאכותיים הם לחלוטין רב עונתיים, היות והם בכלל לא תלויים בתנאי מזג האוויר בכדי לשרוד. 

גם אם במהלך שיפוץ הבית בטון השפריץ על הצמחים וכל השבוע גם ירד גשם זלעפות, הצמחים עדיין יעמדו איתנים ויעצבו את הבית שלכם. יתרון מספר 4 בצמחים מלאכותיים הוא חשוב ביותר, המגוון שעומד בפניכם. אתם יכולים לבחור בין סוגים שונים של פרחים ועציצים, שתילים ועצים, חלקם כלל לא קיימים אפילו בארץ. 

 

צמחייה אקזוטית שאף אחד לא יאמין שהיא מלאכותית

אתם מוזמנים לבחור בין צמחים אקזוטיים ביותר, כאלו שיעטרו את הבית שלכם בניחוח העיצובי הכי נכון לו. יתרון מספר 5 בצמחייה מלאכותית? התחזוקה כל כך מינימלית, עד שכלל לא קיימת. אתם מוזמנים לנגב את הצמחייה בעזרת מטלית לחה מדי פעם, היות וזה כל מה שהיא דורשת ממכם לעשות. 

בניגוד לצמחים אמיתיים, שבדרך כלל יצריכו ממכם החלפת אדמה, החלפת קומפוסט, החלפת דשנים ועוד, צמחים מלאכותיים בכלל לא דורשים את הדברים האלו. כל מה שהם דורשים ממכם, זה מינימום אהבה ותחזוקה מינימלית. 

 

עוד יתרון אחד בצמחים מלאכותיים לבית ולגינה או למרפסת

יתרון מספר 6 בצמחים מלאכותיים, טמון בכך שהצמחים האלו יכולים אפילו להריח טוב. עכשיו, לא רק שהם יכולים להריח טוב, הם יכולים להריח מאיזה ריח שאתם תבחרו. אוהבים את הריח של שושנים? אולי ריח של אקליפטוס בכלל? הכול תלוי בטעם שלכם! 

אתם מוזמנים לרכוש תרסיסים שונים ובעלי ריחות מסוגים שונים, ככה שתוכלו להחליט לבד באיזה ריח השתילים שלכם יריחו. אגב, ישנם תרסיסים מכל הסוגים ובכל הריחות, חלקם ממש אקזוטיים. זקוקים לייעוץ? אתם בהחלט יכולים להתייעץ עם מקצועני גינון וצמחייה מלאכותית – עוד היום. בהצלחה!  

צמחיה מלאכותית דקל
הזמינו צמחיה מלאכותית לכל מטרה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!