הקמת גינה מלאכותית – שלב אחר שלב

לקטלוג המלא שלנו, ייעוץ והזמנות השאירו פרטים או חייגו: 077-727-7921

מחפשים אחר מקצועני הקמת גינה מלאכותית יפהפייה? הקמות של גינות מלאכותיות מצריכות לא מעט ידע וניסיון, אותם תוכלו לקבל אצל מומחי גינון מלאכותי – חברת דקוריישן. אתם מוזמנים להכיר צמחים מלאכותיים באיכויות הגבוהות ביותר ובעלויות מינימליות. 

מחפשים אחר איכות? הכירו אותה: צמחייה מלאכותית עבור כל סוגי הגינות, הגגות, המרפסות והמשרדים. אין ספק, צמחייה, בין אם חיה או מלאכותית, מוסיפה המון ומשרה אווירה טובה. בין אם אתם נהנים מכוס הקפה שלכם בבוקר או בערב, אתם יכולים להנות ממנה אפילו עוד יותר אם תואילו להקיף את עצמכם בצמחייה. בסופו של דבר, אין כמו ירוק בעיניים, כוס קפה טוב ושלווה בסוף היום. 

 

צמחייה בבית – במה נבחר ולמה? 

אז במה נבחר, צמחייה חיה או הקמת גינה מלאכותית מקצועית? ב-2 מילים? גינה מלאכותית. ישנם כל כך הרבה יתרונות בהקמת גינה מסוג זה, עד שלפעמים קשה למנות אותם. מה למשל? למשל, מזיקים וחרקים לא יתקרבו לעציצים מלאכותיים, וגם אם כן, יהיה בדרך כלל מאוד קל לגרום להם לנטוש. 

תוכלו לרכוש ספריי אנטי חרקים לצמחייה, שיגרש אותם אחת ולתמיד. מה עוד? אוקי, חשבון המים שלכם כלל לא יושפע מצמחים מלאכותיים, כך שתרגישו חופשי להעמיס כמה שיותר ובכל פינה. אם בנקודה זו אתם אומרים לעצמכם "כמה כבר נשלם על מים אם נגדל צמחייה חיה?", התשובה היא טריקית. 

הקמת גינה מלאכותית

 

מדוע התשובה טריקית? 

כי מה יקרה אם יהיו נזילות בטפטפות או בצינורות מים? נכון, אתם תשלמו יותר על חשבון המים. ומה יקרה אם אתם מתגוררים בצד הדרומי של המבנה? נכון, תצטרכו להשקות יותר כי השמש קופחת במהלך כל היום. כל אלו, הן סוגיות שבכלל לא צריכות להטריד אתכם כשאתם רוכשים צמחייה מלאכותית. 

הקמת גינה מלאכותית מצריכה ממכם מינימום השקעה, אך היא מניבה מקסימום נראות, אלגנטיות ושלווה. 

הפסטוראליות לא תאחר מלהגיע, במיוחד אם רכשתם עצים מלאכותיים שונים, כמו למשל עץ פיקוס. אם תרצו, בעלות די מגוחכת של 600 ₪ בממוצע, תוכלו לרכוש עץ פיקוס מלאכותי עם עלים ממשי. זכרו, רכישת עצים אמיתיים במשתלה לא רק שתהיה יקרה יותר, אך היא עשויה להיות רכישה רב פעמית. 

 

מה ז"א קנייה חד פעמית של עץ מלאכותי?

למה אנחנו מתכוונים? מאוד פשוט, הרכישה של עץ מלאכותי היא חד פעמית (אלא אם כן הוא נשבר או דוהה מאוד). אתם פעם אחת רוכשים עצים כאלו ומסיימים עם העניין. בניגוד לרכישה חד פעמית של עץ מלאכותי לגינה, לפעמים אנשים רוכשים עץ יקר שלפתע נובל, או לא מצליח לגדול. 

מה יקרה? נכון, ביקור שני ושלישי, אולי גם רביעי במשתלה. מתי זה ייפסק? כשיימאס לכם. שוב, אלו דברים שבכלל לא צריך לקחת בחשבון במקרים בהם אתם רוכשים צמחייה מלאכותית. עכשיו, כשמדברים על צמחייה כזו, מדברים על הקמה מקצועית. 

 

הקמת גינות מלאכותיות לכל הצרכים והמטרות 

אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת דקוריישן עבור הקמת גינות מלאכותיות מכל הסוגים, המעמידה בפניכם צוות שלם של מקצועני גינות ופתרונות גינון מלאכותי. כדים לגינות? תאורה לגינות? דברו עם מקצועני החברה, וזכו לייעוץ הכי מדויק שאפשר לקבל בתחום. 

ניתן לקבל ממומחי חברת דקוריישן ייעוץ בנושאי עיצוב גינות למשרדים, עיצוב גינות פרטיות, עיצוב גינות מלאכותיות לגג ועוד. מתלבטים בין עץ כזה לאחר? אולי מעדיפים כדים מאוד גדולים? לא בטוחים אם כדי חרס או כדים מפלסטיק לגינות? כל הייעוץ, השירות האדיב והניסיון המקצועי – דקוריישן – גינון מלאכותי לכל המטרות. 

צמחיה מלאכותית דקל
הזמינו צמחיה מלאכותית לכל מטרה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!